28.11.2020/14:01

Otwarcie sklepów meblowych: tłumy klientów szturmują sklepy Ikea

Na ten moment wielu mieszkańców miast i miejscowości województwa śląskiego czekało ponad 20 dni – donosi portal dziennikzachodni.pl.  W sobotę 28 października otwarto z powrotem katowicką Ikeę. Kolejka do wejścia utworzyła się już około godziny 8.30. Sytuacja podobnie wygląda także w innych miastach - do sklepów od rana ustawiają się kolejki.

Jak relacjonuje portal, z każdą minutą klientów oczekujących przed sklepem przybywało. Sytuację napędzał jeszcze „black week” oraz zbliżające się mikołajki i święta. Sklep zaczął wpuszczać pierwszych klientów już o 8.30, ale górny parking wypełnił się prawie w całości po brzegi. Według relacji dziennikzachodni.pl dało się tam zauważyć klientów m.in. z Sosnowca, Rybnika, Chorzowa, Mysłowic.

Podobnie sytuacja wygląda także w innych miastach, gdzie przed sklepami Ikea ustawiają się długie kolejki.

 

Jak przypomina serwis, gigantyczne kolejki do katowickiej Ikei ustawiły się już w tym roku w poniedziałek 4 maja. Wtedy sklep został otwarty ponownie po całkowitym lockdownie. Kolejka ciągnęła się przez cały górny parking. Ochroniarze wpuszczali po kilka osób, a klienci czekali wówczas na możliwość zrobienia zakupów od połowy marca 2020 roku.
 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • on 28.11.2020

    A co w tym dziwnego? Chciałbym zauważyć, że być może ludziom skończył się zapas mebli w domu i trzeba kupić nowe.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.