09.05.2021/12:26

Otwarto drugi bezobsługowy sklep Zinu. Ma panel umożliwiający sprzedaż alkoholu

W Krakowie otwarto drugi bezobsługowy sklep Zinu, przypominający obudowany, czerwony kiosk. Asortyment sklepów, które już oferują około 350 produktów, ma się wkrótce powiększyć o napoje alkoholowe.

W ofercie sklepu Zinu znajdują się nie tylko znane z automatów vendingowych przekąski i napoje, ale także produkty świeże i wymagające zachowania ciągu chłodniczego. Wśród oferowanych kategorii jest pieczywo, owoce, warzywa, pakowane wędliny, nabiał oraz produkty sypkie, konserwy oraz słodycze i napoje.

Nowy sklep Zinu różni się nieco od poprzedniego. Drugi automat wyposażono w moduł do sprzedaży alkoholi. Właściciele „sieci” sklepów zamierzają wystąpić o zezwolenie na sprzedaż alkoholowych trunków – informuje portal o2.pl. Obecnie w sklepie sprzedawane jest piwo, ale tylko bezalkoholowe.

Według właścicieli sieci, projekt znajduje się w końcowej fazie badań i testów. Firma koncentruje się na pozyskaniu finansowania pozwalającego na dynamiczny rozrost sieci sprzedaży także w innych regionach kraju.

„Naszym celem jest budowa sieci automatycznych sklepów spożywczych w bezpośrednim otoczeniu osiedli, stref biurowych, przemysłowych lub ciągów komunikacyjnych na terenie małopolski” – czytamy na stronie internetowej Zinu.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ukasz 09.05.2021

    W jaki sposób potwierdzą wiek kupującego?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także