02.09.2018/16:09

„Owoce, warzywa i mleko w szkole” – unijny program powraca po wakacjach

Celem tej unijnej inicjatywy jest propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród dzieci. Obejmuje ona rozdawanie owoców, warzyw i produktów mlecznych, a także specjalny program edukacyjny, dzięki któremu uczniowie poznają znaczenie odpowiedniego żywienia i dowiedzą się, jak produkowana jest żywność.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Mapi 29.08.2019

    Bez przesady Jasiaa6, w 90% warzywa i owoce są ok. wiem bo widzę.

  • Jasiaa6 14.12.2018

    Czy ktoś kontroluje jakie warzywa dostają dzieci? Z Końskowoli warzywa są brudne, z robakami , marchew to chyba pastewna , bo nawet do zupy nie nadaje się, dzieci to wszystko wyrzucają, bardzo ciekawy sposób uczenia dzieci zdrowego odżywiania i oszczędzania żywności, KTO KONTROLUJE NA CO WYRZUCANE SĄ PIENIĄDZE?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.