29.01.2020/12:08

Paczkomaty czyste jak nigdy. InPost ruszył z wielką akcją czyszczenia

Właściciel sieci automatów umyje 6 tys. urządzeń w całej Polsce.

– Ekologia jest kluczowym aspektem strategii działań InPost. Używanie Paczkomatów jest eko, więc utrzymanie ich w czystości także prowadzimy z myślą o środowisku – mówi Rafał Brzoska, prezes InPostu.

Paczkomaty umyją specjalistyczne firmy, które wykorzystają do tego elektryczne samochody.

Prezes InPostu dodaje także, że funkcjonowanie całego systemu paczkomatów pozytywnie wpisuje się w działania zmierzające ku ochronie środowiska. – Dostarczanie wielu paczek do jednego Paczkomatu wspiera redukcję emisji CO₂ i ogranicza korki w coraz bardziej zatłoczonych miastach. Nasze maszyny są zawsze czyste dzięki naszym ekopatrolom w samochodach elektrycznych. Jesteśmy pionierami wśród kurierów nie tylko pod względem nowatorskich technologii – typu otwieranie Paczkomatów wprost z aplikacji mobilnej czy pomoc przez Google Asystenta, ale także w zakresie rozwiązań eko – wskazuje Rafał Brzoska.

Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Ciekawy 03.02.2021

  Ile płacą ?

 • Martin 31.01.2020

  ~pseudo-
  a co ma paczkomat do koronawirusa?
  Paczkomaty na wirusa nie zapadają, paczki też nie. Wirus przenosi się z ludzi na ludzi, nie przetrwa w paczce miesiąca. Ale można "se popier...lić", to głupio odpuścić, nie?

 • klient 31.01.2020

  paczkomaty są tak zasyfione, że powinno się je myć z zewnątrz a tym bardziej wewnątrz co najmniej raz na miesiąc a nie od wielkiego dzwonu.

 • fff 29.01.2020

  dziś pozmywałem. czy ktoś o tym napisał? przecież utrzymanie urządzeń w czystości nie powinno być branżowym wydarzeniem

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.