30.01.2020/20:59

Paczkomaty InPostu w Austrii. Rafał Brzoska dumny z kontraktu

Inpost chwali się nowymi paczkomatami w Austrii. Jak podaje w serwisie linkedin Rafał Brzoska, „współpraca z Salzurg AG dopiero się rozkręca”. 

InPost wygrał przetarg na dostawę Paczkomatów dla miasta Salzburg w Austrii. Spółka zarządzająca Salzburg AG wyłoniła InPost jako strategicznego dostawcę technologii InPost Paczkomaty. W perspektywie 5 najbliższych lat w mieście zostanie rozstawionych 1000 urządzeń.

 Rafał Brzoska, prezes InPostu cieszy się z odniesionego sukcesu: „Moi Drodzy myślę, że mogę już to powiedzieć - pierwsze maszyny made by Inpost stoją w Austrii i będzie ich dużo dużo więcej!!! Współpraca między Inpost,  a Salzburg AG dopiero się rozkręca! Piękny przykład jak polska marka wygrywa z dużym graczem lokalnym-w Austrii ma siedzibę i fabrykę jeden z naszych największych  konkurentów produkujących Paczkomaty:)Pozdrawiamy” – napisał na swoim profilu w serwisie Linkedin.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.