06.07.2018/13:08

Parkingi dla... psów w centrum handlowym

Zarząd parku handlowego Matarnia przygotował rozwiązanie dla właścicieli czworonogów, którzy chcieliby zajrzeć do centrum, ale nie mają gdzie zostawić psa. To... parkingi dla zwierzaków.

Są to specjalnie wyznaczone, zadaszone wiaty z mocowaniami oraz miseczkami z wodą.

– Mając na względzie komfort i bezpieczeństwo czworonożnych przyjaciół naszych klientów, szukaliśmy sposobu, który zapobiegnie pozostawianiu zwierząt w samochodach – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia.

PH Matarnia jednocześnie zaznacza, że nie zachęca do zabierania czworonożnych przyjaciół na zakupy. Zdecydowanie lepszym miejscem dla zwierząt jest park lub każda inna wolna przestrzeń. Będąc jednak wielokrotnie świadkiem przykrych sytuacji, centrum wyszło naprzeciw klientom, którzy z jakichś powodów pojawiają się na zakupach w towarzystwie psów.

– Liczymy na rozsądek odwiedzających nas właścicieli czworonogów – dodaje Katarzyna Kaczmarek.

Stanowiska znajdują się w trzech miejscach na terenie centrum: przy zewnętrznym placu zabaw, przy sklepie ZOO Karina oraz przy IKEA. Warunkiem korzystania jest przymocowanie psa do smyczy nie dłuższej niż 1,2 m.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.