27.07.2018/08:59

Paweł Musiał odchodzi z Grupy Eurocash. Co dalej z projektem detalicznym grupy?

Paweł Musiał żegna się z Grupą Eurocash. Menedżer sprawował w giełdowej spółce stanowisko członka zarządu i był odpowiedzialny za budowanie sieci detalicznej. Wiedza i skuteczność Musiała jako menadżera miały umożliwić dystrybutorowi szybką transformację biznesu w operatora detalicznego. W  warto więc zapytać, czy odejście Musiała będzie miało konsekwencje dla kalendarza realizacji projektu?

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

9 komentarzy

 • Ukraine 04.09.2018

  On zawsze chcial byc chwalony jak dziecko , pokazywac ze cos zrobil lepij i dostanie cukierka . Niestety to juz koniec kariery zawodowej amen !

 • X5 03.09.2018

  Musiał zawsze miał wizję ale jako kierownik sklepu;)

 • Zniesmaczona 23.08.2018

  Odmienne wizje - tam chyba każdy członek zarządu oraz PARTNER mają inne wizje. Eurocash robi wynik, a potem wychodzi jakim kosztem.
  Zaczął spór nie z tym kim powinien i zauważył, że walka z ludźmi chorymi psychicznie nie ma sensu.
  Jedyna nadzieja EC odeszła, jak widać nie tylko podrzędni pracownicy stamtąd odchodzą i piszę ODCHODZĄ, a nie zostają zwolnieni. Sam fakt, że poprzedni Prezez, a raczej cały Zarząd EKO odszedł... tam także były inne wizje...

 • ludowy obserwator 11.08.2018

  Potrafił współpracować i miał jasna wizje. Pewnych mechanizmów nie da sie or tak łatwo połączyć. Musial to rozumiał ,tak jak rozumiał ,ze wiza właścicieli spółki jest wspólne wykorzystanie serwisów dla wszystkich podległych business unitow. Każdy jednak rodzaj biznesu powinien mieć usługę podstrojona pod jego potrzeby a nie wynikający z chęci zadowolenia wielu innych kompromis. Z tym kompromisem nie ma czego szukać na konkurencyjnym rynku detalu. Nie chciało mu sie walczyć z wiatrakami i fikcja,ze wszystko uda sie połączyć.

 • Wawa 09.08.2018

  W firmie panuje ogólny rozstrój wizjonerski. Brakuje wykształconych fachowców - rządzą ludzie, ktôrzy znają się na wszystkim. Marnie to widzę

 • Łukasz 29.07.2018

  @Branżowiec.

  Mam wizję, wizję w której zapoznajesz się ze słownikiem ortograficznym i gramatycznym.

 • Branżowiec 28.07.2018

  Jaką on miał wizje dla Eurocashowego detalu?
  ”Zabrać” Portugalczyką 1/3 ich biznesu i tworzyć za ich kasę „swoją” firmę bez żadnej współpracy w ramach grupy, bo ten manager nie potrafi współpracować..
  Bardzo naiwne

 • mmm 27.07.2018

  I akcje złotówkę znowu w dół...

 • Bylymenadzer 27.07.2018

  Szkoda.... Czyli Eurocash nadal się nie zmieni, a była na to nadzieja. Jednak w tej firmie liczą się tylko osoby które chodzą na sznurku zarządu.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.