22.09.2020/18:40

Paweł Musiał, szef sieci Profi Rom Food, gościem specjalnym Retail & FMCG Congress 2020

Paweł Musiał, prezes zarządu i dyrektor zarządzający rumuńskiej sieci Profi Rom Food, będzie gościem specjalnym RETAIL & FMCG CONGRESS 2020 – Poland & CEE. Szef Profi weźmie udział w debacie, pt. „New reality in retail. Biznes w świecie gwałtownych zmian i szybkich decyzji”, która otworzy tegoroczną edycję kongresu.

Paweł Musiał jest jednym z najbardziej znanych polskich menadżerów działających w sektorze handlu detalicznego w Europie. Szef Profi w dorobku bogate portfolio projektów detalicznych, które z powodzeniem rozwijał lub doradzał w tworzeniu ich strategii, lub sprzedaży. Od 2008 do 2009 r. pełnił funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej sieci supermarketów EKO na Ukrainie. W latach 2004-2007 pełnił funkcję dyrektora generalnego sieci Perekriestok, a następnie członka zarządu, dyrektora handlowego i wiceprezesa Pyateroczka Holding (późniejsze X5 Retail Group), a następnie X5 Retail Group. W latach 2013-18 pełnił funkcję członka Rady Nadzorczej X5 Retail Group NV.

W latach poprzedzających współpracę z X5 Retail Group, zajmował wyższe stanowiska menadżerskie w sieciach handlowych w Polsce, z czego 5 lat w Tesco Polska.

Paweł Musiał objął funkcję prezesa zarządu jednej z największych rumuńskich sieci detalicznych Profi Rom Food z początkiem 2020 r. – po trzech latach przerwy. Obecnie Profi liczy ponad 1300 sklepów, ale do 2024 r. chce mieć 2500 placówek i zostać drugą pod względem obrotów siecią handlową w Rumuni, a następnie zostać liderem rynku.

Musiał jest współwłaścicielem firmy Omega Retail Consulting i partnerem w firmie konsultingowej Beragua. Jako ekspert i menedżer współpracował – poza wymienionymi wyżej – także z takimi podmiotami, jak MVideo, Furshet Ukraine, Maria-Ra Russia, czy Noriel Romania.

Formularz rejestracyjny, a także wszystkie kluczowe informacje nt. wydarzenia można znaleźć na stronie Retail & FMCG Congress 2020.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAREJESTRUJ SIĘ NA RETAIL & FMCG CONGRESS 2020

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także