12.07.2018/11:53

Marcin Pilarski dyrektorem zarządzającym Payback Polska

9 lipca stanowisko dyrektora zarządzającego w Payback Polska objął Marcin Pilarski. W zarządzie firmy zasiadał on już od lutego br., początkowo odpowiadając za kwestie handlowe. Pilarski zastąpił Michała Pieprznego, który pożegnał się z Payback po siedmiu latach w firmie.

Marcin Pilarski był poprzednio związany z firmą Travelport, w której przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję wiceprezesa ds. globalnego produktu i marketingu w linii biznesowej Agency Commerce, a wcześniej był dyrektorem zarządzającym na Europę Wschodnią i odpowiadał za działania w 25 krajach, m.in. Rosji i Polsce.

- W ostatnim czasie Program Payback złapał wiatr w żagle. Przed nami pojawiły się też kolejne, bardzo interesujące perspektywy na dalszą ekspansję w Polsce - mówi Marcin Pilarski.

I dodaje: - Poza oczywistym skupieniem się na wzmacnianiu atrakcyjności oferty programowej dla uczestników, dużo uwagi poświęcamy na intensywny rozwój ścisłej współpracy pomiędzy kluczowymi partnerami Payback, m.in. poprzez wzbogacanie propozycji multi- i cross-partnerskich promocji oraz komunikację omnikanałową. Takie działania bardzo mocno wspierają angażowanie klientów i wzmacniają bezpośrednie relacje z wieloma partnerami jednocześnie, co jest główną siłą naszego programu.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • yt 20.07.2018

    ale doszedl kaufland, wiec chyba nie ma tragedii

  • HR 12.07.2018

    "Program Payback złapał wiatr w żagle" - naprawdę ktoś tak może uważać? Po tym jak wycofał się z niego jeden z największych partnerów, jakim był BZWBK? Wow, gratuluję dobrego samopoczucia...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.