05.01.2022/11:34

Dyskonty będą odbierać naturalne przewagi małym sklepom. Nowe technologie pomogą im je odzyskać [Eurocash testuje nowy system!]

Cyfryzacja będzie miała duży wpływ na przyszły rynek. Młodsze generacje stają się obecnie dorosłymi konsumentami, którzy zakładają własne rodziny i budują swój potencjał ekonomiczny. Dlatego technologie cyfrowe są przyszłością tej dla branży, ale jednocześnie stanowią poważne zagrożenie dla tych, którzy nie będą ich wdrażać i skutecznie wykorzystywać - rozmowa z Pedro Martinho.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • DC 06.01.2022

    Panie Perdo z całym szacunkiem, systematycznie gubicie kontakt i zaangażowanie u ludzi, którzy Wam ten biznes robią- pracowników. Coraz gorsze warunki płacowe i marketing socjalny nie zatrzymają tych, którym się chce. Jeszcze długo musicie poczekać na wyeliminowanie w większym stopniu ludzkiej siły roboczej. Sklepy i CDki już cienko piszczą a o solidnych następców jest 2x trudniej. Nie mówcie zatem o sukcesach tylko uczciwie się nimi dzielcie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.