28.11.2019/13:26

Pedro Martinho, Eurocash: Chcemy przekonać producentów do równego traktowania wszystkich kanałów sprzedaży

Siłą małoformatowych sklepów spożywczych jest to, że konsumenci mają do nich najbliżej i czują się w nich jak w domu. Niestety rzadko traktują taki sklep jako miejsce do uzupełniania domowych zapasów. Chcemy to zmienić, przekonując producentów do równego traktowania wszystkich kanałów sprzedaży – mówi Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • fmcg 16.11.2020

    Gościu, na wszystkie twoje pytania odpowiedzi są w treści, której chyba nie przeczytałeś. Eurocash to nie tylko delikatesy centrum, to też tysiące polskich przedsiębiorców zrzeszonych we franczyzach lewiatan, groszek, eurosklep czy abc.

  • Gosc 30.11.2019

    Dziwne podejście sieci Eurocash. Czemu mały sklepik ma mieć takie same ceny zakupu jak duży sklep. Sklep dużo powierzchniowy gdzie np w małym sklepie danego produktu zejda 2 op. a w dużym zejda 3 palety. Tu są brane pod uwagę między innymi koszta transportu. Sami maja hurtownie w posiadaniu między innymi hurtownie gdzie ceny powinny być niższe nisz w chandlu detalicznym a często jest na odwrót. Inne sieci handlowe nie podlegające eurocash jak Kaufland itp maja tańsze ceny i w dodatku produkty są lepszej jakości. Sklepy typu Delikatesy centrum to w dużej mierze małe sklepy gdzie rodzinne zakupy jak to bywa w polskiej tradycji są ciężkie. Ja osobiście nie lubię małych sklepów gdzie jak się idzie rodzina to niema jak się prosząc po tym sklepie tylko trzeba wszystkich przepraszać żeby z wózkiem przejść. Lepiej jest jechać do dużego sklepu i wydać 500 zł i zrobić konkretne zakupy. A takie pseldo sklepy jak Delikatesy centrum traktować jak zło konieczne hak zabraknie masła itp.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.