22.11.2021/12:55

Pedro Martinho, Grupa Eurocash: Jesteśmy kołem zamachowym niezależnego handlu polskiego

Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash, opowiada w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl o wpływie, jaki firma wywiera na niezależny handel detaliczny w Polsce, na krajową gospodarkę oraz na całe polskie społeczeństwo.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • MS 25.11.2021

  Baju baju, a co to za stwór ten handel niezależny? Kurs EUR spada od wielu lat. Obecnie jest na poziomie z 2009r., a Pedro cały czas opowiada bajki jaką to potęgą byli 20 lat temu. Czasy się zmieniają, a EUR nie nadąża za zmianami i cięgle tylko traci rynek. Przy tak ogromnych przychodach ok. 25 mld rocznie firma będzie miała stratę w tym roku, gdzie powinna zarobić min. 1 mld zł netto.

 • Lola 24.11.2021

  Jestes Panie Pedro śmieszny i żałosny jak tak mozesz mówić skoro zamknęliście ponad 50 sklepów własnych i w 5 minut ludzie z wieloletnim stażem pracy zostali na bruku, faktycznie zaoferowaliście miejsca pracy, ale odprawę wtedy zabieracie,co by się kasa w WASZYCH kieszeniach zgadzała. Brak słów.

 • Mik 23.11.2021

  To jak tak dobrze firma prosperuje,to może ludziom pracującym w sklepach, podległym grupie Eurocash da zarobić godne pieniądze,bo na razie to pracują za 2800 brutto.
  O premiach zapomnij

 • Mik 23.11.2021

  Jeśli jest tak dobrze,to nie da ludziom pracujących na niego godne zarobki,a nie za 2200 zasuwają

 • Obserwator 23.11.2021

  Tonący brzytwy się chwyta . Maskuje drożyznę w Eurocash nie licza się klienci tylko standardy i biurokracja .

 • Gandalf 22.11.2021

  Bozeee co on Pie....., Przepraszam głupoty jakich w głowie się nie mieszczą . Chłopie taniej wychodzi mi kypi ctowar na promocji w Kauflandzie ,czy Lidlu i go później sprzedawać w moim sklepie . Mam z tego więksa marże niż z waszych hurtowni . Daje 5 lat i hurt się zawinie , zobaczcie ja kurs akcji , DC śmiech na sali ...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także