28.12.2017/16:10

Pięć szokujących prognoz dla handlu na 2018 r.

Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań i zapowiedzi. Po raz kolejny redakcja portalu wiadomoscihandlowe.pl pokusiła się o przygotowanie tzw. szokujących prognoz na nadchodzący rok. Dlaczego szokujących? Bo łączy je niskie prawdopodobieństwo sprawdzenia się.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • zdzisław 03.01.2018

  Moja opinia jest taka że 2017 będzie spokojny ale do połowy roku , nastąpi przegrzanie koniunktury w drugim półroczu co spowoduje odwrócenie trendu w gospodarce i recesje
  w kolejnym roku .Małe firmy są już na ostatnim oddechu a to dopiero początek ich kłopotów. Konsolidacja rynku jeszcze to pogłębia co nie wpływa dobrze na konkurencyjność małych podmiotów.

 • nn 02.01.2018

  Treść tego artykułu wskazuje dosyć wyraźnie przynależność portalu "Wiadomości Handlowe" najpewniej do niemieckich koncernów medialnych, nie wiem, może Axela...gloryfikacja towarzysza Mazgaja i atak na prawicowy rząd. Czy w portalach branżowych, tematycznych można tego uniknąć, czy już wszędzie musimy się spotykać z manipulacją?

 • Stefan 02.01.2018

  Nie rozumiem dlaczego PIS uległ naciskom Niemców i zakazał handlu w niedzielę. Taki zakaz jest tylko w Niemczech i Austrii. Pisowcy kłamią, że nie ulegają naciskom niemieckim. Zakaz handlu pokazuje, że klęczą na kolanach przed Niemcami. A ja teraz to już zupełnie przestanę kupować w małych sklepach i koncernach handlowych kontrolowanych przez PIS bojkotujących inne polskie firmy. Lotos na przykład bojkotuje Agorę to ja bojkotuję Lotos i wszystkich do tego namawiam.

 • bomba 29.12.2017

  Ustawa o zakazie handlu to dobry pomysł, aczkolwiek nie wierzę, żeby markety wiele na niej straciły, zresztą już czytałem głosy branży że nie będzie zwolnień, wiec też sobie skalkulowali, że nie stracą

 • xylon 29.12.2017

  Supermarkety sobie poradzą, to ledwie 4 dni w miesiącu kiedy nie będą mogły handlować, o nie się nie boję

 • mirmo 29.12.2017

  To, że w sobotę będzie inwazja klientów na supermarkety to jestem pewny, sklepy będą musiały jakoś odbić sobie niedzielę i narobią dzikich promocj w sobotę aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.