05.11.2021/12:07

Piotr Adamczak, NSZZ Solidarność JMP: Liczą się tylko cyferki, nie pracownicy

– Mamy do czynienia z bardzo dużym wyzyskiem spowodowanym zbyt dużym obciążeniem pracą. Do tego dochodzi presja psychiczna – jeżeli czegoś nie wykonasz dokładnie, dostaniesz naganę. A jeżeli dostajesz naganę, nie dostajesz premii. Najgorsze jest odgórne ciśnienie przełożonych mimo braków kadrowych – mówi portalowi www.wiadomoscihandlowe.pl Piotr Adamczak, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ „Solidarność” Jeronimo Martins Polska.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Ewa 05.11.2021

    Chyba najwyższy czas żeby pokazać co dzieje się w handlu w Polsce .Jedna wielka tragedia a pracują w zasadzie same kobiety ... ile mają tak pracować!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także