16.10.2017/23:49

Piotr Duda, Solidarność: Zakaz handlu we wszystkie niedziele! Inaczej będzie to kompromitacja PiS

"PiS mówiło jasno, że wszystkie niedziele mają być wolne. Jeżeli się okaże inaczej, to uważamy, że to już nie będzie nasz projekt obywatelski" - mówił w poniedziałek w TVP Info przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność "Solidarność" Piotr Duda nt. ograniczenia handlu w niedziele. "To będzie kompromitacja PiS" - ocenił.

Dodał:  "To na pewno nie będzie projekt obywatelski, niech PiS sobie zrobi swój 'projekt PiS-owski', ale my do tego projektu nie będziemy się przyznawać”. I podkreślił, że "jako 'S' zdania nie zmieniamy". "Dziwię się troszeczkę tutaj PiS, dlatego, że przed wyborami mówił jasno, że wszystkie niedziele mają być wolne" - podkreślił.

Jego zdaniem w przypadku ograniczenia handlu w niedzielę "nie powinno być żadnych półśrodków". "Jeżeli się okaże inaczej to faktycznie, my uważamy, że to już nie będzie nasz projekt obywatelski" - powtórzył Duda.

Źródło: Interia.pl/TVP Info/PAP

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • GOSC 19.10.2017

    POPIERAM DUDĘ,DOŚĆ WYZYSKU KONCERNÓW W POLSCE,NIECH U SIEBIE HANDLUJĄ W NIEDZIELE.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.