03.09.2018/11:29

Piotr i Paweł pracuje nad nowym programem lojalnościowym

Sieć Piotr i Paweł zapowiedziała uruchomienie nowego programu lojalnościowego. Jego nazwa ani szczegóły nie są jak dotąd znane, mimo że wdrożenie programu nastąpić ma jeszcze we wrześniu.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

7 komentarzy

 • piotripaweltokpiny 11.09.2018

  a nowy format gazetek to chyba taki, że gazetki stają się teraz niewidzialne chyba hahhaha bo już druga gazetka z rzędu nie pojawiła się w sklepach. Czyżby nie było co promować? Może dlatego, że nie płacą dostawcom od ponad 6 miesięcy!!! dlatego półki są puste. A najwierniejsi klienci nadal są robieni w bambuko i wierzą że to tylko przejściowe problemy... A może to tylko zmiana organizacji produktów na półkach jako nowy element strategi marketingowej?? ;) Jakie nowe argumenty i preteksty wymyśli ta cała wspaniała "firma" na potrzeby takich budujących artykułów? Ogólnie cała ta sieć to jedna wielka kpina...

 • Xxc 07.09.2018

  Nowy program lojalnościowy a tu wniosek o upadłość dobre€

 • --- 04.09.2018

  Jezuu, firma jest podczas przejęcia. Taki program lojalnościowy jest elementem restrukturyzacji, towar będzie z nowym właścicielem, z nową logistyką.

 • GB 04.09.2018

  Niesowite, firma nie ma co sprzedawać a zamierza wprowadzić nowy program lojalnościowy. To jakaś kpina.

  Chyba chcą, aby lojalni klienci wykupili resztki pozostałe po tym, jak zbankrutują.

 • Maddaxx 04.09.2018

  a po co firmie program lojalnościowy skoro sklepy puste...

 • Pracownik 03.09.2018

  Tia... Towary nie jeżdżą z magazynu, magazyny są puste, wystawione na sprzedaż lub wynajem... Z centrali wszyscy się zwalniają, pracownicy ze sklepów również. Nawet mrożonki nie przyjeżdżają, o lodach w sezonie nie wspominając. Nastroje kiepskie, nikt nam nic nie mówi, co dalej. Prezesi chyba sobie jaja robią. To samo dyrektorzy, którzy wymagają żeby były półki pełne. Jeszcze 2 tygodnie i tej sieci nie będzie...

 • Oset 03.09.2018

  W jakim celu spółka, która ma być niebawem sprzedana i ma problemy z regulowaniem bieżących zobowiązań wobec dostawców angażuje się w ten projekt, który oczywiście jest wydatkiem finansowym, a nowy właściciel może mieć zupełnie inny projekt lojalności.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.