16.09.2020/14:34

Piotr Ikonowicz wspiera byłych franczyzobiorców, którzy zostali z długami

Założona przez Piotra Ikonowicza Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej, która dotychczas koncentrowała się na obronie praw lokatorów, ma nową grupę „klientów”. Są nią... byli franczyzobiorcy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Polak 17.05.2021

  Franczyza w żabce rujnuje Polaków, rujnuje ich rodziny wpędzając ich w problemy finansowe. Rujnuje również małe okoliczne prywatne sklepy.

 • fryc 17.09.2020

  w wiosce gdzie mam sklep uruchomiono małą żabkę.ciekawy jestem jak długo właściciel wytrzyma z długami.bo to że padnie to wiem.niestety potem przyjdzie następny jeleń itd,itp.

 • Obserwator 16.09.2020

  Niestety lobby Żabki jest potężne. Dzięki zakazowi handlu, i polityce rządu sprzyjającemu ich rozwojowi, na ulicach praktycznie są już tylko Żabki, na każdym kroku. Wybili tych małych, nie hipermarkety, ani supermarkety czy dyskonty, a właśnie Żabki. A rząd temu sprzyja. Kiedyś były różne małe sklepy, a teraz wszystko to samo, jednej sieci. Zobaczcie na obroty Żabki, i porównajcie do hipermarketów. Żabka jest dzisiaj potężna i jest masowa, wyniszczy mały przedsiębiorców. Reszta pójdzie na posyłki w roli franczyzy, płacenia danin na ich rzecz. Prowizja dla Żabki, a reszta dla Ciebie jak zostanie, albo długi...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także