15.01.2021/20:06

„Piwne szkolenia” sposobem na obejście przez puby obostrzeń

Właściciel jednego ze stołecznych pubów z piwem rzemieślniczym w lockdownu zamienił lokal na obiekt szkoleniowy, w które organizuje naukę poprawnego chwytu szklanki i unoszenia kufla – donosi portal Money.pl.

Oficjalnie pub działa jako Piwna Akademia, a zawartość kufla to nie piwo, a „materiały szkoleniowe". Przy barze klienci muszą uiścić opłatę za szkolenie w wysokości 10 zł i zapłacić za „materiały", których mają zamiar używać.  Na stolikach leżą „programy szkolenia". Jest w nich m.in. „ćwiczenie ramion", czyli nauka poprawnego chwytu szklanki i unoszenia kufla. Jest też „chmielowy spacer" - do baru i z powrotem. Są też kartki z „egzaminem" i regulamin. W tym ostatnim widnieje prośba o trzymanie dystansu i podchodzenie do baru pojedynczo. W barze-akademii występuje iluzjonista, który krąży pomiędzy stolikami i pokazuje sztuczki z użyciem kart. 

Właściciel lokalu mówi jednak, że jego dni są policzone, bo ma bardzo duże zaległości w opłatach za czynsz, wynajmujący nie chcą renegocjować stawek, a pomoc z tarcz antykryzysowych to kropla w morzu potrzeb. 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • jarock 15.01.2021

    Szkolenia dla idiotów ???

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także