12.09.2019/10:35

Pizza Hut Records – nowy projekt współpracy sieci z młodymi muzykami

Sieć restauracji zorganizowała projekt Pizza Hut Records, który ma na celu współpracę z młodymi muzykami. 11 września PHR opublikowała premierowy clip muzyczny. Utwór i teledysk pt. „Mam Chill” to efekt współpracy raperów Sitka i Otsochodzi.

Kooperacja skierowana jest do młodej grupy odbiorców i zachęca do życia Super Supreme, czyli cieszenia się chwilą i korzystania z życia pełnymi garściami.

„Mam Chill” to nowy singiel napisany wspólnie przez raperów Sitka i Otsochodzi. Premiera piosenki wraz z teledyskiem odbyła się 11 września 2019 roku. Wideoklip w reżyserii Filipa Bartczaka został nakręcony w prywatnej willi w podwarszawskim Konstancinie. Występują w nim obaj zaangażowani w projekt raperzy.

Sceneria bezpośrednio nawiązuje do przekazu tekstu, który zachęca do cieszenia się dostatkiem. Kooperacja Sitka z Otsochodzi ma przekonać odbiorców, że jeżeli coś robimy, to powinniśmy robić to najlepiej, jak się da i wymagać od życia najwyższej jakości.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.