19.12.2018/12:47

Pizza Hut z dostawą do domu? Sieć poszerzyła usługę o kolejne miasto

Od 18 grudnia br. goście restauracji Pizza Hut w Gdyni mogą zamówić swoje ulubione dania z dostawą do domu. Format Pizza Hut Delivery został przyłączony do restauracji zlokalizowanej przy ul. Świętojańskiej 36 oraz przy ul. Kazimierza Górskiego 2 w Gdyni. 


 

Pizza Hut oferuje najbardziej popularne smaki Pizza Hut, m.in. Pepperoni, Farmerską, Supreme, Margheritę, z dostawą w maksymalnie 30 minut. Usługa jest odpowiedzią na oczekiwania gości Pizza Hut, dla których atrybut czasu jest jednym z najistotniejszych czynników przy wyborze posiłku.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu lub poprzez platformę internetową oraz za pomocą aplikacji. Goście będą mogli także odebrać swoje zamówienia bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 15 minut.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.