30.07.2020/08:54

PizzaPortal.pl przestał istnieć. Strona kieruje do Glovo

Serwis działał od 2010 roku. Obecnie przestał przyjmować zamówienia i kieruje do aplikacji Glovo. To efekt zmian właścicielskich.

Prawie 12 miesięcy zajęła migracja danych. – Kończymy migrację, zamykając tym 10-letni rozdział pierwszego serwisu do zamawiania jedzenia w Polsce - napisał Tomasz Michalski, head of Performance Marketing w PizzaPortal.pl.

Serwis powstał w 2010 roku w Łodzi i był jednym z pierwszych portali do zamawiania jedzenia przez Internet w Polsce. Był on siostrzaną spółką szwedzkiej firmy onlinepizza.se.

Później szwedzka spółka przechodziła zmiany właścicielskie, aż w 2017 roku trafiła pod skrzydła AmRestu. Od początku zeszłego roku był on 100-procentowym udziałowcem PizzaPortal.pl.

W sierpniu wszystkie udziały w PizzaPortal.pl zostały sprzedane hiszpańskiej grupie Glovo, która specjalizuje się w dostawie żywności z restauracji oraz sklepów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także