22.08.2018/13:57

Pizzeria 105 w Galerii nad Jeziorem w Koninie

W Galerii nad Jeziorem w Koninie ruszył lokal sieci Pizzeria 105. Lokal wyróżnia się wystrojem, który jest połączeniem nowoczesnego designu i klimatów PRL. Atrakcją dla gości jest otwarta kuchnia. W nowej restauracji mieści się duża strefa zabaw dla dzieci.

- Staramy się, aby oferta naszej galerii była dostosowana zarówno do starszych, jak i młodszych mieszkańców Konina. Nowa pizzeria to nie tylko miejsce, gdzie będzie można dobrze zjeść, lecz także nowe miejsce spotkań – stwierdziła Anna Frydrysiak, dyrektor Galerii nad Jeziorem w Koninie.

Obiekt istnieje od 2002 roku, oprócz sklepów i punktów usługowych mieści się w nim kino Helios.

Właścicielem CH Galeria Nad Jeziorem jest Pradera Galeria Konin, spółka celowa należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę. Zarządcą jest Apsys.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Gość0102 24.08.2018

    Idealne miejsce spotkań! Pizza przepyszna - najlepsza w mieście. Obsługa bardzo miła! Wspaniałym rozwiązaniem jest kącik zabaw dla dzieci. Bardzo polecam wszystkim mieszkańcom Konina ❤️

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.