02.10.2018/23:47

PKN Orlen ruszył z kampanią promującą sprzedaż lokalnych produktów na stacjach [VIDEO]

PKN Orlen ruszył z nową kampania wizerunkową „Razem napędzamy Polskę”, która z perspektywy pracowników firmy oraz osób korzystających z jej produktów i usług dostępnych m.in. na stacjach paliw.

Jak podkreśla Marcin Stefaniak, dyrektor Biura Promocji i Reklamy PKN Orlen nowa kampania to forma podziękowania wszystkim pracownikom. - Najważniejszą wartością spółki są ludzie – ci, którzy pracują w PKN Orlen i ci, którzy korzystają z naszych produktów i usług. Ten film niesie przekaz o współczesnym, nowoczesnym, pozytywistycznym patriotyzmie, który objawia się w naszych codziennych wyborach. Gdy wybieramy Orlen – korzystamy po trzykroć: kupujemy doskonałe produkty, kierujemy zyski do polskich przedsiębiorców, bo 83 proc. naszych produktów na stacjach jest wytwarzanych w kraju – tłumaczy Marcin Stefaniak.

Za realizację kampanii odpowiadała agencja Grey, spot wyreżyserowany przez Marcina Filipka wyprodukował dom produkcyjny Film Produkcja.

 Autorem muzyki do spotu jest laureat Oskara i jeden z najbardziej rozpoznawanych na świecie współczesnych polskich kompozytorów – Jan A.P. Kaczmarek.

 

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Zennn 13.10.2018

    Jaką wartość to buduje akcjonariuszom innym niż ministerstwo ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.