10.01.2017/22:03

PKN Orlen wprowadzi sklepy O!Shop na stacje paliw. Wkrótce koniec testów!

Koncept sklepu convenience O!Shop, który PKN Orlen planuje rozwijać na swojej sieci stacji paliw ma przyciągnąć nowych klientów. - Jesteśmy niezwykle ostrożni, gdyż chcemy utrzymać także lojalność dotychczasowych klientów – mówi portalowi wiadomoscihandlowe.pl Mirosław Kochalski, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych PKN Orlen.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Albert 11.01.2017

  Gdyby ORLEN należał do prywatnych przedsiębiorców to byłoby OK. Ale ORLEN jest kontrolowany przez pisowską nomenklaturę, która jest dobierana według przynależności partyjnej i wierności a nie kwalifikacji. Podobnie było za komuny - obecnie nomenklatura pisowska zastępuje w firmach państwowych dawną komunistyczną. Historia uczy, że partyjne zarządzanie gospodarką prowadzi do ruiny każdy kraj - tak było w PRL, tak jest obecnie na Kubie, w Korei Północnej czy w Wenezueli.

 • PIS szkodzi Polsce 11.01.2017

  Komuniści 60-70 lat temu "wydutkali" cały obcy kapitał i mieliśmy wszystko "polskie". I Tak generalnie było przez większość PRLu. Tylko, że system ten okazał się niewydajny , skorumpowany i bez innowacji. Obecnie PIS stara się przywrócić rozwiązania postkomunistyczne aby zapewnić posadki swoim Misiewiczom i wszystko kontrolować. Ta postkomunistyczna, dyktatorska polityka PISu już przynosi negatywne konsekwencje - za PO wzrost PKB wynosił w Polsce 4,3% a obecnie pisowcy doprowadzili ten wskaźnik do poniżej 2%. To grozi kolejnym zastojem cywilizacyjnym Polski i w konsekwencji zagraża bezpieczeństwu kraju.

 • john brawo 10.01.2017

  Orlen wydutkał tesco i eurocash i otwiera własne sklepy. brawo polski kapitał!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.