15.03.2020/09:45

PKN Orlen zamyka bary na stacjach paliw. Oferta sklepów bez zmian

W związku z zagrożeniem koronawirusem, PKN Orlen zamyka punkty restauracyjne na wszystkich stacja paliw i ogranicza ofertę gastronomiczną. Sklepy na stacjach działają jak zwykle.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Poznanianka 17.03.2020

  Stacja Orlenu najbliżej mnie obsługa tylko przez Okienko Nocne.Brak kawy hot dogów.Nie wejdziesz do toalety.Płatność aplikacją przy dystrybutorem lub kartą albo blickiem. Czynna tylko do 20.00

 • Ponieważ 16.03.2020

  Państwo Polskie wykorzystuje pandemię do zrobienia interesu. Zamyka co się da wprowadza ograniczenia a w orlenie praca wre za nic mają zdrowie pracowników. Tam nie wolno wprowadzać zadnych ograniczeń ani uciążliwości dla klientów.

 • Dlaczego? 16.03.2020

  Cena tego płynu jest niestety za droga.
  Ja sobie kupię, bo mnie stać, ale żeby walczyć masowo z epidemią wszyscy muszą mieć do niego łatwy dostęp.

 • KB 15.03.2020

  Ja pytam gdzie te ograniczenia i dezynfekcje. Skąd takie informacje. Nie było żadnych dezynfekcji, płyn dezynfekujący otrzymały nieliczne stacje a ofertra gastronomiczna pozostała bez zmian. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie. Pracownicy biura nie odwiedzają stacji, choć wcześniej pojawiali się kilka razy w tygodniu. A ochrona przed wirusem ograniczyła się do wywieszania "ładnie zalaminowanych" informacji.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.