14.06.2020/11:26

Po otwarciu granic Niemcy wracają do dyskontów w Polsce

Niemcy wracają do przygranicznych sklepów. Jak podaje gazeta.pl, pierwsi klienci zza zachodniej granicy byli pod Biedronką pół godziny przed otwarciem. 

Polska przywróciła pełny ruch graniczny w ramach granic wewnętrznych Unii Europejskiej w nocy z 12 na 13 czerwca br. Oznacza to, że Polacy po powrocie do kraju nie muszą odbywać obowiązkowej kwarantanny. Również obywatele Unii Europejskiej mogą bez przeszkód wjeżdżać do Polski.

Z takiej możliwości już korzystają Niemcy, którzy jak wynika z doniesień prasowych, nie mogli doczekać się na zakupy w naszym kraju. – Cieszą się też właściciele straganów na przygranicznych, zachodniopomorskich bazarach, które od kilku godzin zapełniają się naszymi sąsiadami zza Odry. Po godz. 11 parkingi w Lubieszynie były pełne – informuje gazeta.pl.

W sobotę, 13 czerwca samochody na niemieckich rejestracjach widziano również w na parkingach przygranicznych galerii handlowych.  
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.