16.06.2020/08:25

Tomasz Zdzikot został wybrany na prezesa Poczty Polskiej

Tomasz Zdzikot został wybrany na prezesa Poczty Polskiej przez radę nadzorczą. Pełnił obowiązki szefa zarządu już od 2,5 miesiąca, kiedy to został na nie oddelegowany po odejściu Przemysława Sypniewskiego.

Objął to stanowisko po wygraniu konkursu. Operator pocztowy poinformował o nominacji na Twitterze zapewniając, że „wybór prezesa zarządu poprzedzony był postępowaniem kwalifikacyjnym, w którym wzięło udział 10 kandydatów”.

Tomasz Zdzikot jest byłym wiceministrem obrony narodowej a zarazem bliskim współpracownikiem Mariusza Błaszczaka. Ukończył Wydział Prawa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także studia doktoranckie w Instytucie Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Oprócz tego ukończył także m.in. Krajową Szkołę Administracji Publicznej im. Lecha Kaczyńskiego oraz Wyższy Kurs Obronny w Akademii Obrony Narodowej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Jureczek 17.06.2020

    Żenada, jaki konkurs........... Ale cóż , cały Pis zbudowany jest na kłamstwie

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.