20.05.2021/15:30

Podpis dla biznesu – bezpieczeństwo, rozwiązania, trendy. Weź udział w webinarium!

Skuteczny obieg dokumentów w czasach pandemii był dla części firm sporym wyzwaniem. Największy problem mieli ci, którzy na czas nie wdrożyli odpowiednich rozwiązań. Na rynku jest jednak dostępna technologia, która w szybki i bezpieczny sposób może usprawnić zarówno podpisywanie, jak i przesyłanie umów i akt. Opowiemy o niej już 24 maja, podczas specjalnego webinarium pt. Podpis dla biznesu – bezpieczeństwo, rozwiązania, trendy.

Już w poniedziałek 24 maja w ramach cyklu webinariów WH Focus zastanowimy się w jaki sposób do poprawy procesu obiegu dokumentów w firmie, a także wymiany ich z partnerami biznesowymi może posłużyć technologia podpisu elektronicznego.

W ramach dyskusji porozmawiamy o samym podpisie elektronicznym, jego rodzajach i wpływie na wsparcie sprzedaży w poszczególnych branżach. Bardziej dokładnie przyjrzymy się technologii tzw. podpisu biometrycznego – rozwiązaniu, które w komfortowy sposób pozwala sygnować dokumenty za pomocą tabletu lub laptopa.

Zarejestruj się i weź udział w webinarium!

Duży nacisk położymy na kwestię bezpieczeństwa. Czy taki podpis jest równoznaczny z klasycznym podpisem na papierze? Czy możliwe jest podrobienie takiej sygnatury? Jakie zabezpieczenia stosowane są w kontekście technologii podpisu biometrycznego? Na wszystkie pytania odpowiemy w czasie dyskusji.

Zastanowimy się również nad przyszłością podpisu elektronicznego. W jaki sposób to narzędzie będzie ewoluowało? Czy w przyszłości będą mogły z niego korzystać również niewielkie firmy? Jakie zasoby technologiczne należy posiadać, aby wdrożyć tego typu rozwiązanie w przedsiębiorstwie? Te i inne zagadnienia z pewnością doczekają się solidnej analizy podczas webinarium.

Znamy już ekspertów, którzy wezmą udział w dyskusji. Będą nimi Tomasz Iwański, IT project manager w Infinite IT Solutions; Andrzej Zawada, menedżer ds. innowacji w PZU Zdrowie; Grzegorz Goik, prezes zarządu Leon Sp. z.o.o. oraz Sylwia Mikucka z Orange Polska, a także adw. Rafał Roszkowski, partner w kancelarii GKR Legal.

Mecenasem webinarium jest firma Infinite IT Solutions, dostawca technologii podpisu biometrycznego. Webinarium poprowadzi Michał Kokoszkiewicz, dziennikarz magazynu „Wiadomości Handlowe” i portalu www.wiadomoscihandlowe.pl, gospodarz programu „Wiadomości Handlowe” na antenie telewizji BIZNES24. Początek o godzinie 11.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także