11.07.2018/12:32

Pół miliona złotych trafiło do rąk zwyciężczyni Loterii Hochlandu

Wielka loteria marki Hochland „Odkryj bogactwo natury” zakończona! W zabawie trwającej od 8 marca do 16 maja 2018 r. codziennie do wygrania były nagrody pieniężne, a nagroda główna, w wysokości 500 000 zł, została wylosowana spośród wszystkich osób biorących w niej udział. Zwyciężczynią loterii i laureatką nagrody głównej została Pani Monika z Pleszewa.

Loteria Odkryj Bogactwo Natury była dla konsumentów okazją do odkrycia bogactwa naturalnych składników serów Hochland. Ponadto codziennie mieli szansę na zdobycie nagród pieniężnych w wysokości 20 zł, 50 zł oraz 100 zł. O wygranej konsumenci dowiadywali się od razu po wpisaniu kodu z opakowania, na dedykowanej stronie internetowej.

Szczęście uśmechnęło się do prawie 11 tys. Konsumentów, którzy wygrali nagrody dzienne, a najbardziej do Pani Moniki z Pleszewa, która odkryła prawdziwe bogactwo natury otrzymując nagrodę główną - aż 500 000 zł! 
Łączna pula nagród w loterii „Odkryj bogactwo natury” wyniosła ponad 800 000 złotych. Uroczysty finał loterii oraz przekazanie zwyciężczyni czeku na nagrodę główną, odbyło się 11 lipca w warszawskiej restauracji LIF.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.