29.12.2021/16:44

Polacy chcą prowadzić biznes we franczyzie? Grupa Muszkieterów pokazała dane

Z wykonanego na zlecenie Grupy Muszkieterów badania „Przedsiębiorczość po polsku. Jak zmienia się nasze podejście do pracy na własny rachunek?” wynika, że ponad połowa badanych Polaków w grupie wiekowej 25-50 lat mogłaby prowadzić własną działalność gospodarczą, a co piąty zdecydowałby się wejść we franczyzę.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Johny 30.12.2021

  Szok, aż 4 przyszłych franczyzobiorców Intermarche w rok😀!!! Udało się znaleźć jakichś naiwniaków? No nie wierzę 😆
  Przecież ten biznes jest nierentowny, zwłaszcza dla nowych lokalizacji. Intermarche nie ma w swoim portfelu dobrych lokalizacji, a te co mają już na starcie są na przegranej pozycji ze względu na otoczenie konkurencyjne. Generalnie na polskim rynku nie ma już dobrych lokalizacji dla takich konceptów sklepów jaki reprezentuje Intermarche

 • Inter-klient 29.12.2021

  Kiedy kasy samoobsługowe?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także