15.06.2020/12:57

Polacy wyposażają działki. Jysk odnotowuje wyższą sprzedaż niż w ub.r.

Pandemia i zamknięcie w domach skłoniło Polaków do odświeżenia balkonów, działek i ogrodów. Jysk Polska notuje znaczący wzrost sprzedaży asortymentu ogrodowego w stosunku do maja zeszłego roku. Firma podkreśla przy tym, że ubiegły rok bił rekordy sprzedaży.

Duńska sieć sklepów Jysk zauważyła wyraźny wzrost zainteresowania produktami związanymi np. z wyposażeniem ogrodów. Klienci sieci najchętniej kupowali ogrodowe zestawy wypoczynkowe, krzesła ogrodowe oraz wszelkie drobne akcesoria ogrodowe jak np. doniczki, lampy solarne czy poduszki ogrodowe.

Sprzedaż sprzętu ogrodowego zwiększyła się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i sklepie online. Jysk Polska nie odnotował takich tendencji w stosunku do innego typu asortymentu. W maju 2020 r. klienci kupili podobną liczbę takich produktów jak kołdry, poduszki, materace czy akcesoria do łazienek.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.