06.10.2020/14:22

Policja zwiększa liczbę kontroli w sklepach. Klienci bez maseczek nie powinni liczyć na taryfę ulgową

W ciągu ostatniej doby przeprowadzono 4 tys. kontroli policji w placówkach handlowych – powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Szymczyk, komendant główny Policji. Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił politykę zero tolerancji dla nieprzestrzegania zasad dotyczących obostrzeń wprowadzonych w związku z pandemią.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • ala 23.12.2021

  A dlaczego w szkołach nikt uczniom nie daje mandatów za to, że po raz setny trzeba ich upominać, że nie mają założonej maseczki?

 • Kj 07.10.2020

  Nie ma czego egzekwować, bo nie ma żadnych podstaw prawnych które zobowiązują do tego wszystkich. Żaden sąd nie przyzna, że to obecne pozal się Boże rozporządzenie jest napisane zgodnie z prawem i zgodnie z ustawą do której się odnosi

 • orim 07.10.2020

  Wszystko ładnie ale kiedy nadejdzie czas na egzekwowanie przepisów o maseczkach w pociągach. Tam nie ma problemu? PKP ignoruje skargi pasażerów na brak egzekwowania przepisów. Wystarczy przejechać trasą Biała Podlaska - Warszawa lub Sieradz -Warszawa

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także