08.10.2019/13:33

Polomarket kusi najmłodszych klientów gadżetami ze SpongeBobem

Zbieranie punktów w postaci naklejek czy znaczków staje się sposobem na przyciągnięcie do sklepów rodzin z dziećmi. Od połowy października w programie lojalnościowym Polomarketu dostępna będzie zastawa śniadaniowa z wizerunkiem bohaterów bajki "SpongeBob i Przyjaciele".

Kolekcja śniadaniowa z postaciami z kreskówki składa się z sześciu wzorów talerzyków, misek i mat śniadaniowych. Produkty klienci sieci będą mogli otrzymać za darmo po uzbieraniu odpowiedniej ilości znaczków wydawanych przy okazji zakupów. Klienci otrzymają znaczki w formie naklejek lub punktów w aplikacji mobilnej.
Za każde wydane 30 zł lub zakup produktów oznaczonych w specjalny sposób, klienci otrzymają znaczki. Po zebraniu od 30 do 50 znaczków będą mogli odebrać kubek, maty, talerzyki lub miseczki. Mniej cierpliwi będą mogli uzyskać 50-proc. zniżkę po zgromadzeniu połowy znaczków. Wtedy gadżety kosztować będą od 14,99 zł do 29,99 zł.

Dyrektor marketingu w Polomarkecie, Krzysztof Szultka, powiedział, że licencja SpongeBob w akcji lojalnościowej zostanie wykorzystana już kolejny raz. – Zdecydowaliśmy się na zupełnie inne nagrody – dużo bardziej funkcjonalne, które będą towarzyszyły naszym najmłodszym, a także tym starszym klientom każdego dnia, przy śniadaniu czy choćby porannej kawie. Dlatego właśnie tym razem są to zestawy śniadaniowe – kubki, talerzyki, miseczki i maty, a nie kolejne pluszaki, dominujące od lat w programach sieci handlowych – dodaje Krzysztof Szultka.

Akcja promocyjna ma trwać od 16 października do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Od 16 października do 17 grudnia klienci będą mogli zbierać znaczki, a na odbiór nagród z postaciami popularnej bajki: SpongeBobem, Patrykiem, Garym, Skalmarem, Eugeniuszem Krabem oraz Planktonem, będą mieli jeszcze dwa dodatkowe tygodnie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.