03.03.2017/22:51

Polomarket kusi ręcznikami – kolejny program lojalnościowy sieci

Polomarket uruchamia kolejny program lojalnościowy. Od 1 marca do 18 kwietnia dla najbardziej lojalnych klientów sieci będą dostępne ręczniki marki Zwoltex w cenach obniżonych nawet o 50 proc. 

- Kolejny raz chcemy docenić lojalność tych klientów, których częstotliwość i wartość zakupów jest największa. Tym razem dokonane w naszej sieci zakupy będą nagradzane punktami upoważniającymi do uzyskania nawet 50 proc. rabatu na zakup markowych ręczników z kolekcji Zwoltex – powiedział Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.

Akcja ruszyła 1 marca i potrwa do 18 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. W ramach akcji klienci robiąc codzienne zakupy w Polomarkecie mogą zbierać specjalne naklejki – za każde wydane 20 zł otrzymają jedną naklejkę. Dwie naklejki uprawniają do nabycia w preferencyjnej cenie najmniejszego ręcznika, cztery – średniego, a sześć – dużego. 

Polomarket to blisko 290 nowoczesnych placówek handlowych obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.