23.10.2017/16:24

Polomarket zwiększa sprzedaż private label. Sieć wprowadza kolejne marki własne

Polomarket wprowadza do sprzedaży kolejne marki własne. Do sklepów Polomarketu trafiły marki UFO oraz Marysia. Firma podkreśla, że dotychczas wprowadzone produkty sprzedają się świetnie.

Przypomnijmy, że we wrześniu br. do sklepów Polomarketu trafiły pieluszki marki własnej Bobo Boom. W ciągu ostatnich miesięcy w sklepach operatora  pojawiły się takie produkty private label jak: Mleczna Polana (nabiał), Rzeźnik Szymon (mięso i wędliny), Zaczarowany Ogród (warzywa, owoce i przetwory) oraz Wypiekarnia i Ciachownia (ciasta i pieczywo). Teraz w ofercie pojawiły się dwa nowe produkty do kuchni, czyli wspomniane worki na śmieci pod marką UFO oraz przydatne w kuchni fola aluminiowa i papier/rękaw do pieczenia Marysia.

Pod marką UFO sprzedawane będą też ściereczki kuchenne (uniwersalne, perforowane, superchłonne, z mikrofibry, a także nasączane do szkła). Zaś pod koniec października pod marką Marysia w placówkach sieci pojawią się woreczki śniadaniowe, a także odporny na tłuszcz papier śniadaniowy.

- Wprowadzenie kolejnych nowych marek własnych do oferty naszych sklepów to potwierdzenie konsekwencji w realizacji przyjętej w tym obszarze strategii. Co najważniejsze i co bardzo nas cieszy, widzimy, że już wprowadzone w ostatnim czasie nowe marki własne, takie jak choćby czekolady Choco Charlie czy pieluszki Bobo Boom spotykają się z coraz większym zainteresowaniem naszych klientów, przekładającym się na rosnące wyniki sprzedaży – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w Polomarkecie.  

Przedstawiciele Polomarketu są przekonani, że podobny sukces odniosą najnowsze produkty z grupy UFO i Marysia.

Polomarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, która liczy dzisiaj ponad 280 nowoczesnych placówek handlowych na terenie całej Polski. Miesięcznie odwiedza sklepy sieci prawie 9 mln klientów w całym kraju.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.