14.03.2017/16:43

Polska rodzinna sieć Arhelan otworzyła kolejny, już 63. sklep

10 marca rozpoczął działalność nowy sklep sieci Arhelan, zlokalizowany w Czyżewie (woj. podlaskie). Po tym otwarciu sieć Arhelan liczy już 63 markety.

Powierzchnia handlowa nowego Arhelanu to około 510 mkw. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów żywnościowych i przemysłowych. Placówka stawia m.in. na bogatą ofertę produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. W sklepie znajdzie się również duży asortyment produktów ze zdrową żywnością. Dostępny będzie również alkohol. Market w Czyżewie to 63. placówka tej rodzinnej sieci.

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez Helenę, Mirosława, Mirosławę oraz Arkadiusza Burzyńskich. W pierwszych  latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim. W  następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na  woj. warmińsko-mazurskie.

Obecnie sieć Arhelan to 63 markety w 37 miejscowościach. Firma zatrudnia ponad 1100 pracowników. Liczba pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii  gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach 10 - 20 tys. w zależności od wielkości sklepu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.