16.07.2020/20:47

Ponad 70 klientów z wygraną w loterii sieci Żabka. Nagroda główna to 12 tys. zł na zakupy

Nagroda główna, czyli roczne zakupy w sklepach sieci Żabka o wartości 12 tys. zł padła m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, ale także w Markach, Witkowie, Jasienicy i Rumii.

Jak informuje Żabka Polska, już 71 klientów zgłosiło wygraną, ale szczęśliwe zdrapki wciąż są w puli nagród w sklepach sieci. Loteria, w której do wygrania jest wiele nagród, trwa do 21 lipca br., a każda zdrapka wygrywa.

– To w moim sklepie padła główna wygrana. Gdy okazało się, że „zdrapała” ją nasza stała klientka, która regularnie od kilku lat robi u nas zakupy, byliśmy przeszczęśliwi. Teraz nasz sklep ma najlepszą reklamę na osiedlu! Wszyscy stali klienci wiedzą, że to u nas „zdrapano” roczne zakupy w Żabce. To dodatkowa zachęta do zakupów w naszym sklepie, no i oczywiście udziału w loterii. Klienci chętnie dołączają do zabawy, zwłaszcza, gdy słyszą, że każdy los wygrywa – mówi Grzegorz Gulczyński, franczyzobiorca sklepu przy ul. Kabacki Dukt 12 w Warszawie.

Główną nagrodę, czyli roczne zakupy w Żabce o wartości 12 000 zł wygrało już 69 klientów sklepów m.in.: w Lęborku, Płońsku, Witkowie, Szczecinku, Bielsku-Białej, Koninie, Elblągu, Tczewie, Jasienicy, Rumii, Tarnowie, Krakowie, Zamościu, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.

Na klientów Żabki biorących udział w loterii czekają także rabaty na produkty chętnie kupowane zwłaszcza w sezonie letnim, czyli słone i słodkie przekąski, piwo, napoje, lody, a także na kawę czy hot-doga. Kupując większą liczbę produktów upoważniających do odbioru zdrapki, klient otrzyma taką liczbę zdrapek, która odpowiada wielokrotności dokonanego zakupu. W ramach jednej transakcji wydawanych jest maksymalnie sześć zdrapek. Loteria trwa do 21 lipca br. lub do wyczerpania puli zdrapek.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.