26.01.2022/15:43

Popierasz PiS? W tym sklepie zapłacisz o połowę więcej

Właściciel sklepu dla biegaczy na warszawskim Ursynowie zainicjował akcję, która jest reakcją na Polski Ład. Na profilu sklepu na Facebooku napisano: "Polski Ład powoduje, że zwolennikom PiS doliczamy 50 proc. do wartości zakupów. W tym celu należy powiadomić obsługę przed rozpoczęciem zakupów" – informuje o sprawie Business Insider. 

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z prenumeraty WH Plus

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 50 tys. materiałów dziennikarskich
W ramach Prenumeraty WH Plus także:
 • 6 wydań magazynu Wiadomości Handlowe w wersji drukowanej i e-wydania
 • Raport:Lista 60 regionalnych i lokalnych spożywczych sieci handlowych – trendy, prognozy wyzwania dla małych sieci
 • Tygodniowy przegląd kluczowych informacji i analiz. W każdy piątek w twojej skrzynce e-mail.
 • Gwarantowane miejsce na webinarach organizowanych przez Wiadomości Handlowe
 • Rabat 30% na wybrane raporty WH MARKET
Dodaj komentarz

16 komentarzy

 • Piotr 31.01.2022

  Super pomysł 😅 Popieram

 • x 31.01.2022

  Czasy ci się @hej pomyliły z tą siarką, a Komorowski nigdy nie był moim prezydentem. Najwięcej nienawiści pała od was. Najwięcej kłamstw, wieszania plakatów wyborczych w niedozwolonych miejscach i wandalizmów z plakatami innych to dominacja pisowskich fanatyków. Do tego nagonki na niewygodnych, kłamstwa, cynizm, podsłuchy, pomówienia, wycieranie sobie gęb Smoleńskiem. Jak ktoś nie chce waszej partyjki, to szczujecie na niego od razu. Tobie za to polecam wizytę w psychiatryku, bo od tvpisu ci myślenie wysiadło. Jak ci się Gdańsk nie podoba, to nie musisz tu przyjeżdżać. Powietrze mamy to czystsze niż wy na południu,więc zacznij od siebie z wietrzeniem mózgu.

 • x 30.01.2022

  Tak się składa, że nie tęsknię za po, oślepiony i otumaniony pisowską propagandą prymitywny ślepcu. Nie umiesz napisać nic pożytecznego poza bełkotem z pisowskich źródeł. Twoja nienawiść to nawet w pisowni daje o sobie znać, bo normalni ludzie znają pisownię i napiszą "posadki" albo "POSADKI". Twój pis nawet tę kamieni kupę obraca w drobny mak, pisowski zakłamany hipokryto. Twój guru, co myśli, że jest wodzem narodu, robi sobie z państwa prywatny folwark. Ja nie próbuję przykryć faktów, za to ty tak i ci idzie to naprawdę nieudolnie, bo zachwalasz pis i ich wałów nie widzisz. To nie komuna, żeby nie można było weryfikować większości waszej coraz bardziej żałosnej propagandy. Polacy dalej jadą za granicę lub przenoszą działalność za granicę, zwłaszcza po nowym wale, czego pisowskie szczekaczki nie powiedzą. Twoja sekta pisowska od kilku lat nie może pokazać, że jest rzeczywiście lepsza, a z najlepszych dla Polaków obietnic się tchórze wycofali. Zalewska rozwaliła szkolnictwo i teraz też siedzi na posadce w Brukseli, podobnie jak Czarnecki. Po ośmieszała najbardziej samą siebie, pis oprócz samych siebie ośmiesza przede wszystkim całą Polskę na arenie międzynarodowej. I nie życzę sobie nazywania mnie lewakiem, bo mam prawicowe poglądy na większości płaszczyzn, zwłaszcza gospodarki, a nie jak centrolewacki pis, który sobie wyciera gębę Kościołem i lansem w Toruniu udaje, jaki to kościelny jest, czym tak naprawdę jest czołowym szkodnikiem Kościoła i tradycji.

 • hej 30.01.2022

  x: od razu zauważyłam, że jesteś z Gdańska. Niewiarygodne chamstwo, agresja, arogancja, cynizm, tupeciarstwo, nienawiść, podłość i zakłamanie widoczne w co drugim zdaniu. Tam u was jakaś hałda promieniuje czy coś i siarka wisi w powietrzu, tak? To pewnie od tego klepki ci się poprzesuwały, zalecam regularne wyjazdy w góry, a także kąpiele błotne. Możesz ponadto wyjechać z Polski na zawsze, po co masz się męczyć, wszak twój prezydent Komorowski zawsze powtarzał, że emigracja to szansa.

 • Nickt 30.01.2022

  Zacznij od siebie, zawistny i zakłamany lewacki szaleńcu, ziejący nienawiścią i wypisujący kłamstwa bez ładu i składu nt. PiS, a choćby tylko słowem piszących obiektywnie lub pozytywnie o PiS wyzywający od "pisiorów". Mieliście 8 lat, żeby POkazać się od jak najlepszej strony, a została kamieni kupa i twój wódz na ciepłej POsadce w UE. Gdybyście rządzili jak należy i gdyby 2 mln ludzi nie głodowało przez was, a 6 mln nie wyjechało z Polski to pewnie dalej bylibyście u władzy, a tak to niestety możesz sobie tylko POpisać i próbować przykryć te fakty, lewacki kłamczuszku.

 • Krzysiek 30.01.2022

  @nickt, gdybyś nie był fanatykiem żadnej partii, to być nie pisał z wielkich 'PO', gdyby te dwie litery występowały po sobie w jakiś wyrazach, tylko byś pisał np. 'postkomuna' normalnie. Tak samo, byś widział afery tych obecnych i to, że idą ramię w ramię z platformą w szkodzeniu zwykłym Polakom i to, że robią sobie z Polski partyjny folwark.

 • Krzysiek 30.01.2022

  @nickt, gdybyś nie był fanatykiem żadnej partii, to być nie pisał z wielkich 'PO', gdyby te dwie litery występowały po sobie w jakiś wyrazach, tylko byś pisał np. 'postkomuna' normalnie. Tak samo, byś widział afery tych obecnych i to, że idą ramię w ramię z platformą w szkodzeniu zwykłym Polakom i to, że robią sobie z Polski partyjny folwark.

 • x 30.01.2022

  Zacznij od siebie zawistny szaleńcu, bo tylko tacy szaleńcy jak ty muszą w każdych zdaniach pisać kapitalki "PO", normalni ludzie tego nie robią, tylko takie zaczadziałe nienawistne oszołomy jak ty i jeszcze pisowskie trolle. Z tym problemem to idź do Tworek, a nie na forum. Piszesz bzdury rozgłaszane przez pisiorów, które przy pierwszej lepszej kompromitacji upadają. I nie moich postkomuchów, a Lotos ma jedną z najbardziej zaawansowanych technologii przetwarzania ropy. Polska niedługo zostanie ogołocona z lasów przez twoich pisiorów, którzy sprzedają drewno hurtem. Sprzedali też wiele wodociągów zagranicy. Tak dbają o Polskę. Nie oczekuję, że taki bezmózg jak ty to pojmie. Mieszkam w Gdańsku i wolę obecnych, mimo że tępych, niż takiego Płażyńskiego, który włazi z zad Nowogrodzkiej jak nic i nawet nie ogarniał realiów Gdańska, dzięki czemu całe szczęście przegrał. Ogłasza się patriotą, a głosuje przeciw środkom na inwestycje. Po studiach prawniczych, a nie wie, co to własność prywatna. Większość jego pomysłów po pierwszej lepszej konfrontacji sama się orała. A jak orlen narzuca rekordowe marże, handluje coraz większymi sklepami nawet w niedziele, lecą na monopol, to nic dziwnego. Tylko co mi po tym zysku, skoro paliwo w stosunku do cen rekordowo drogie? Jedynie zyskuje Obajtek, który musiał sabotować konkurencję, a teraz mu specjalnie piszą prawo, bo dworki musi kupować. Do tego orlen jest państwowy w niecałych 30%, a Lotos był w ponad 53%. Taka to propolska fuzja. Akcje Energi szły za po ponad 3 razy więcej niż za pisu. Gaz też drogi, bo nieudacznicy musieli zmienić ceny na bieżące. Putin z nas rechocze i z nawiązką odbija straty. Nowy wał też niby dla ludzi, a większość traci albo musi marnować czas na czytanie tych bezmyślnych przepisów, podczas gdy zachodnie korpo albo dostają od pinokia zwolnienia podatkowe na kilka lat, albo płacą śmiesznie niskie podatki, gdy w tym samym czasie polskie firmy płacą coraz więcej. Polski handel zaorany. Tacy odważni do małych, a jak więksi tupną nóżką, to potulni pisowczyki jak pieski. Mam gdzieś taką wersję państwa. Idź sobie do tvp się zatrudnij, bo tylko tam się nadajesz.

 • Nickt 29.01.2022

  To nie ja mam przewrócone w głowie, jak widać, tylko ty jesteś oszalały z nienawiści do PiS-u i każdą bzdurę napiszesz i przekręcisz wszystko co się da, byle dowalić, nawet jak jest to już kompletnie bez sensu. Tym się różnię od ciebie, że nie jestem fanatykiem tej czy innej partii. Łżesz jak typowy POstkomunistyczny troll, chociażby w kwestii Energii. Oto prawdziwa informacja, zamiast twojego bełkotu: Energa odnotowała 300 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kw. 2021 r. wobec 86 mln zł zysku rok wcześniej - podała spółka w raporcie. Zysk operacyjny wyniósł 430 mln zł wobec 236 mln zł zysku w 2020 roku, a wynik EBITDA sięgnął 692 mln zł. Interes z Lotosem też miał sens bo dzięki temu Polska zyskuje bardzo atrakcyjne know-how słynnego na cały świat Saudi Aramco oraz dodatkowe źródło ropy. Także nic już nie pisz ziejący nienawiścią i kłamstwami lewacki trollu bo dobrze wiesz, że gdyby POstkomuna była u władzy jeszcze trochę dłużej to Polska nie miałaby już dawno ani Lotosu ani Orlenu ani np. Polskich Lasów czy uzdrowisk. Wszystko szło pod młotek jak leci. Tak było nawet z GPEC-em w Gdańsku, większego absurdu świat nie widział, żeby pozbyć się własnej sieci ciepłowniczej na rzecz niemieckiej spółki miejskiej dzięki czemu Lipsk dzisiaj grzeje się za darmo, za zyski wypracowane z rachunków płaconych przez Gdańszczan. Tak się właśnie dbało o polski interes narodowy za rządów twoich POstkomuchów.

 • x 28.01.2022

  @Nickt, ty jesteś ślepy czy takiego udajesz? Ostrołęka, CPK, orlen i zmowy cenowe, rozdawnictwo, Obajtek, Srebrna, emisje do CO2, działki za sporymi bonifikatami. Mam wymieniać dalej, gdzie pis kradnie, ślepy pisowski trollu, że aż musisz dawać kapitalki PO? Z VATem też idą na tę samą drogę, bo luka poszła do góry jak byś nie wiedział, a JPK, którym pis chwali się propagandowym uszczelnieniem, uchwaliła jeszcze platforma. Pis sprzedaje drewno z lasów na potęgę i idzie z tym nawet gorzej niż po, bo nasze zasoby jadą za granicę. Sprzedali wiele wodociągów. Teraz im mało i niszczą Lotos na rzecz orlenu, gdzie państwo ma mniej niż 30% udziałów zamiast ponad połowy jak w lotosie. Odkąd położyli łapska na Enerdze, jej akcje poszły na łeb. Masz tak przewrócone w głowie, że na prawdę do reszty oślepłeś. Po swoje narobiła, a pis ich dawno przegonił, do tego kłócąc społeczeństwo i Polskę ze wszystkimi na około. Do tego zeszmacili pojęcie patriotyzmu.

 • Nickt 27.01.2022

  Piszesz tak ciężkie bzdury, że autentycznie szkoda czasu na komentowanie tego POstkomunistycznego bełkotu. Bo za PO nie zatrudniali swoich w spółkach oczywiście? I gdzie ci PiS kradnie? Mafie vatowskie tworzy jak POstkomuna czy może wyprzedaje polski majątek? To PiS uratował chociażby lasy państwowe przed sprzedażą bo i po to już sięgała POstkomuna. Reszty już naprawdę nie komentuję żeby nie karmić lewackiego trolla, który nie mając nic do powiedzenia wylatuje z atakiem personalnym :) No po prostu masakra jak wy, lewaki, macie przewrócone w głowach.

 • Mateusz 27.01.2022

  @NICKT
  Prawdopodobnie nie jesteś konkretną osobą a twój nick wykorzystuje zorganizowana grupa propagandzistów pisu, utrzymywana z naszych podatków. Pis to gangsterzy i mafia a nie partia polityczna i pis powinien być zdelegalizowany. Pis stosuje metody prowokacji, zastraszania, kłamstw i korupcji. Za PO nie było nawet 1% takich przekrętów jakie robi pis. Pis kradnie na potęgę i zatrudnia w firmach państwowych i urzędach dziesiątki tysięcy niekompetentnych ludzi za wysokie pensje. Pisowski nieład zwany ładem to tragedia niekompetencji i prymitywnej propagandy jak obniżyć pensje i przy okazji wmawiać, że je podwyższono. Walka z Covidem to dowód na to, że dla pisu liczy się tylko władza aby dalej kraść i poniewierać Polskę. Setki tysięcy umierają a pis robi sylwestry zakażeń i wszędzie, we wszystkich kanałach TV jest zakłamana propaganda. Każda władza będzie lepsza od oszustów i złodzie z pisu. Pis po nieuczciwych wyborach nie ma zresztą moralnej podstawuy do rządzenia.

 • Nickt 27.01.2022

  I co w zamian? Powrót premierzycy Kopacz? Tusk prezydentem? Puknij się w głowę. PiS to zło, ale bez nich będzie jeszcze gorzej. Przypomnij sobie co działo się za rządów POstkomuny, jak matki w necie żebrały, a ludzie milionami wyjeżdżali z Polski bo stawka za godzinę to było 4-5zł. Masz pojęcie, że samych lekarzy wyjechało ok. 30 tysięcy? Zarabiali 2000zł. Taki był dobrobyt.

 • Do Nickt 26.01.2022

  Sramy na twój UOKiK. Są jeszcze wolne sądy.

 • Suertar 26.01.2022

  popieram Jacka, potrzeba takich gestów żeby rzeczywiście pokazać że w społeczeństwie formułą PIS się kończy....

 • Nickt 26.01.2022

  Ten symboliczny gest może pana detalistę słono kosztować jak ktoś zawiadomi UOKiK. Wystarczy, że pójdzie tam, powie, że popiera PiS, zrobi zakupy i zapłaci te 50% więcej, a całość nagra. Detalistom źle się chyba nie powodzi, skoro stać ich na takie zagrywki. Obyś człowieku nie musiał zwijać interesu za moment.

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także