28.11.2018/10:24

Powstał start-up automatyzujący proces zamawiania posiłków

Aplikacja eLunch.pl ma według twórców tego start-up zmienić świat cateringu poprzez automatyzację procesu zamawiania posiłków we wszystkich niezbędnych obszarach.

Zamiast odbierania telefonów firma gastronomiczna otrzymuje powiadomienia przez system, który działa nawet wtedy, gdy firma jest zamknięta, ale klient akurat zmienia decyzję. Dzięki nowej aplikacji producent wie ile jedzenia kupić, jak planować pracę w najbliższych tygodniach. Wszelkie dane otrzymuje w postaci przydatnych raportów. Wie również, które dania smakują klientom, a które wymagają jeszcze dopracowania receptury lub wykonania.

Aplikację eLunch.pl to ciekawe rozwiązanie dla osób odpowiedzialnych za grupowe zamówienia jedzenia, na przykład do firmy. Dzięki nowemu narzędziu firmy rozliczają się wygodnie, wewnątrz systemu. Mają możliwość negocjowania stawek online, a do tego oszczędzają czas i dają swoim współpracownikom szansę wyboru posiłku.

Co ciekawe, dzięki tej aplikacji każdy użytkownik systemu może dobierać posiłki indywidualnie, korzystając z przedstawionej oferty. Robi to wtedy, kiedy może i chce, sprawdzając opisy i podglądowe zdjęcia. Kieruje się własnymi preferencjami czy ograniczeniami wynikającymi ze stosowanej diety. To duża wygoda przy grupowym zamówieniu. Aplikacja jest zaprojektowana z użyciem filtrów, które maksymalnie ułatwiają i przyspieszają wybór jedzenia w bliższej i dalszej perspektywie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.