02.01.2018/13:27

Pracownicy chcą zarabiać jeszcze więcej...

Na rynku pracy coraz trudniej o dobrego pracownika. By przyciągnąć talenty, pracodawcy muszą się wykazać. Hays Poland sprawdził, czego oczekują potencjalni pracownicy.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Szary 03.01.2018

  No i dalej ten temat jak widać się pojawia. Tak jak już pisałem wcześniej ruszyła lawina ,a lawiny mają to do siebie ,że trudno je zatrzymać ( same zatrzymują się dopiero na dnie doliny zostawiając za sobą niezbyt przyjemne skutki ) . Teraz nikt tego nie zatrzyma i będzie to działać tak jak kilka lat temu zmasowane promocje ( coraz taniej , u mnie jeszcze taniej , a u mnie jeszcze taniej ) Teraz będzie u mnie płacę więcej , a u mnie jeszcze więcej i u mnie jeszcze więcej + dodatki. Pracownicy zagraniczni nie pomogą tu wiele z dwóch głównych powodów : po pierwsze jak wjadą do Unii to mają kilka lepszych rynków niż PL , po drugie taki ledwo rozumiejący pracownik ma taką wartość ,że lepiej go nie zatrudniać , bo docelowo zrobi więcej problemów niż zysku. Informacja do pracodawców : taki mamy klimat. Sorry !

 • Meks 03.01.2018

  Ciekawy tekst. Prawda jest taka, że zwiększyć zarobki można na wiele sposób. Grunt to pomyśleć w czym jesteśmy dobrzy i w jakim aspekcie możemy się rozwinąć. Szczególnie w kwestii umiejętności sprzedażowych. Ja staram się rozwijać na różne sposoby.
  Na swoim blogu staram się ostatnio opisywać jak systematycznie zwiększam swoje zarobi. Gdyby ktoś miał chęć poczytać to zapraszam:
  (treść niezgodna z regulaminem forum została usunięta przez moderatora)
  Tam też poruszyłem temat nowego biznesu, który otworzyłem

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.