26.06.2020/15:44

Pracownicy radomskiego Mc Donald’sa na kwarantannie. Zamknięto lokal na dworcu

Jedna z osób pracujących w restauracji Mc Donald’s w Radomiu miała kontakt z osobą chorą na koronawirusa. Decyzją sanepidu pracownik został skierowany na kwarantannę. Odsunięto od pracy również załogę restauracji.

Jedna z osób pracujących w restauracji w Radomiu przy ulicy Czarneckiego 73 otrzymała informację, że miała kontakt z osobą u której wykryto zakażenie koronawirusem. Niezwłocznie, decyzją Sanepidu po otrzymaniu tej informacji pracownik został skierowany na kwarantannę – powiedziała portaliwi echodnia.eu Patrycja Pazio z McDonald's.

Prewencyjnie odsunięto od pracy również wszystkie osoby, które miały kontakt z zarażonym pracownikiem. Zgodnie z procedurą wewnętrzną, prewencyjnie odsunięto od pracy 26 osób i skierowano je na izolację domową. Lokal został poddany kompleksowej dezynfekcji.

- W sumie, w Radomiu funkcjonuje siedem restauracji działających pod marką McDonald’s. - Ze względu na prewencyjne objęcie 26 pracowników izolacją domową, kadra pracownicza nie wystarcza na funkcjonowanie wszystkich lokali korporacyjnych w dotychczasowym wymiarze. Podjęliśmy biznesową decyzję o tymczasowym zamknięciu restauracji zlokalizowanej na terenie dworca w Radomiu (Plac Dworcowy 2) – wyjaśniła Patrycja Pazio.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.