19.11.2020/10:22

Pracownicy Tesco dostaną 500 zł premii. Sieć zapowiada dodatkową nagrodę świąteczną za pracę podczas pandemii

Tesco Polska w ramach specjalnego podziękowania za pracę w okresie świątecznym przyzna pracownikom sklepów i działów dystrybucji nagrodę w wysokości 500 zł brutto. W ten sposób firma „wyraża swoje wsparcie i docenia wkład zespołów w utrzymanie płynności dostaw oraz dbanie o klientów w trudnym czasie pandemii.”

Pracownicy sieci Tesco w Polsce otrzymają w tym roku za pracę w grudniu dodatkową, jednorazową nagrodę w wysokości 500 zł brutto. Od lat przed świętami pracownicy Tesco mogą  także liczyć na bony świąteczne. W tym roku, ze względu na pandemię, wypłacone zostały one wcześniej – już w październiku – i były wyższe niż w latach ubiegłych. Najwyższe ze świadczeń wynosiło 1050 zł i skorzystało z niego kilka tysięcy osób.

- Mając na uwadze trudną sytuację wielu polskich rodzin, które na własnej skórze doświadczyły skutków pandemii, w tym roku przygotowaliśmy dla naszych pracowników sklepów oraz działów dystrybucji dodatkową nagrodę – mówi Joanna Lenartowicz, Manager Personalny Tesco Polska.

I dodaje – Dbamy też o szczególnie wrażliwych pracowników – w listopadzie  pracownicy z grupy ryzyka, w tym m.in. osoby starsze, z obniżoną odpornością i chorobami immunologicznymi, mogą skorzystać z dodatkowych, płatnych wolnych dni.

Poza nagrodą świąteczną oraz bonami świątecznymi,  pracownicy Tesco będą mogli skorzystać także ze specjalnej podwójnej zniżki pracowniczej na zakupy w sklepach sieci – przez 5 dni umożliwi ona zakupy z 20 proc. rabatem.

Tesco od samego początku trwania pandemii dba o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników. Poza łatwym dostępem do środków ochrony osobistej, takich jak rękawiczki i płyny dezynfekujące, z początkiem kwietnia wszystkie kasy i lady w sklepach sieci wyposażone zostały w specjalne przegrody  z pleksi, by jeszcze bardziej chronić pracujące tam osoby.

Tesco Polska to sieć ponad 300 sklepów – supermarketów i hipermarketów kompaktowych – działająca na polskim rynku już od ponad 20 lat.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • J 06.01.2021

    I czym Wy się chwalicie, w inne miesiące podczas pandemii tez pracowaliśmy. Wszystkie branże stały a my ryliśmy dwa razy mocniej bo ciągle kasy brakowało na dodatkowe ręce do pracy a towar z półek znikał błyskawicznie. Jakoś za to nikt nam nawet nie podziękował, a co dopiero myśleć o jakiej kolwiek nagrodzie. Myślicie ze wtedy mniej sie mogliśmy zarazić niż w grudniu? 🤦

  • Laura 19.11.2020

    300 sklepów??? To dane z jakiego dnia?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także