21.11.2016/15:51

PRCH w dwa dni zebrała 75 tys. podpisów przeciwko zakazowi handlu w niedziele

Polska Rada Centrów Handlowych pochwaliła się wynikami przeprowadzonej w miniony weekend akcji "Tak dla otwartych niedziel", w ramach której w 50 centrach handlowych w Polsce zbierane były podpisy pod petycją skierowaną do premier Beaty Szydło ws. "zaniechania prac nad ustawą ograniczającą handel w niedzielę".

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

 • Rick 22.11.2016

  Ale się wystraszyli kapitaliści,którzy zbudowali te centra handlowe, że stracą krociowe zyski z wynajmu,bo będą musieli obniżyć czynsze dla wynajmujących. Mam nadzieję,że posłowie się nie ugną przed tym naciskiem i przegłosują ustawę o ograniczeniu handlu w niedziele i święta.Będą mieć wdzięczność ok miliona pracowników handlu,którzy spędzą niedziele z rodziną !!!!

 • Polak 22.11.2016

  Organizatorzy tej akcji równie cyniczni jak naziści w Auschwitz
  Pracownikom pewnie powiedzą "Arbeit macht frei"

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.