18.12.2018/11:08

Prezes Carrefour Polska Christophe Rabatel prowadzi wideobloga na YouTube

Sieć Carrefour uruchomiła na swoim kanale na YouTube wideobloga, którego głównym bohaterem jest Christophe Rabatel, prezes polskiego oddziału firmy. W kolejnych odcinkach Rabatel opowiada o inicjatywach podejmowanych w Polsce przez Carrefoura, takich wdrażanie zakupów w modelu scan&go, czy powołaniu do życia Koalicji na rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio w Polsce.

Kolejne odcinki wideobloga prezesa Carrefoura publikowane są na YouTube co kilka tygodni. Dotychczas wyprodukowano trzy krótkie, kilkuminutowe epizody. Pierwszy z nich, zatytułowany "Sto lat, Polsko!", wypuszczony został 9 listopada i zawierał życzenia Rabatela składane z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W drugim odcinku prezes Carrefour Polska własnoręcznie testował wraz z dyrektor ds. digitalizacji Katarzyną Orlińską usługę scan&go w hipermarkecie Carrefour w warszawskim Atrium Promenada. Opcja scan&go została udostępniona przez sieć w 50 sklepach w Polsce, a do końca 2019 r. ma zostać wdrożona we wszystkich hipermarketach Carrefoura w Polsce.

Najnowszy, trzeci epizod, koncentruje się na strategii Carrefoura w zakresie "demokratyzowania dostępu do żywności bio". Aby zrealizować swoje cele w tym zakresie, sieć stworzyła Koalicję na Rzecz Rozwoju Rynku Żywności Bio w Polsce, do której weszli także przedstawiciele Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Polskiej Izby Żywności Ekologicznej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz stowarzyszenia EKOŁAN.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.