3 komentarze

  • robertus 18.03.2019

    No i powiedział, co wiedział. I gdzie są teraz ci wszyscy zakłamani obrońcy z solidarności skrzywdzonych i poniżonych pracowników supermarketów? Panie Bujara! Panie Duda! Przyznajcie wreszcie, po co przeforsowaliście tę chorą ustawę! Bo wasz koleś Bonca już powiedział. Żeby jedni (stacje paliwowe) nachapały się kosztem drugich ( reszty handlowców)

  • Javier 18.03.2019

    Oj to prezes popłynął i odsłonił karty. Oczywiście Dla rozsądnych ludzi to było jasne, po co tą nieszczęsną ustawę wprowadzono i czemu zrobiono taką zasłonę dymną płacząc nad losem pracowników. Autorów ustawy nic tam dobro handlowców nie obchodziło, chodziło o to żeby większość handlowców straciła kosztem kolesi ze stacji paliwowych. I tyle.

  • Areusz 18.03.2019

    No takiej szczerości to się nie spodziewałem, wreszcie ktoś powiedział na głos, to co się mówi tylko cichaczem i po kątach – kto tak naprawdę zyskał na tej ustawie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.