18.07.2018/09:08

Prezes Mlekovity uhonorowany Odznaką Honorową za Zasługi

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego 16 lipca 2018 r. uhonorował prezesa Grupy Mlekovita Dariusza Sapińskiego Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wyróżnienie wręczył Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.

Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego to wyróżnienie za szczególne zasługi dla rozwoju Województwa Warmińsko-Mazurskiego, wykraczające poza podstawowe obowiązki zawodowe oraz dokonania przynoszące wymierne korzyści dla mieszkańców regionu Warmii i Mazur.

Dariusz Sapiński został wyróżniony jako prezes Grupy Mlekovita, która na terenie województwa warmińsko-mazurskiego posiada 4 zakłady produkcyjne w Działdowie oraz Lubawie i jej filiach w Morągu i Suszu, hurtownie firmowe w Działdowie, Lubawie i Morągu oraz kilkanaście sklepów firmowych działających pod szyldem Mlekovitka, dając zatrudnienie wielu mieszkańcom regionu i aktywizując lokalną społeczność.

Sam Prezes aktywnie angażuje się w życie miejscowości, w których zlokalizowane są oddziały Grupy Mlekovita, w ich rozwój i życie kulturalne, wpierając miejscowe inicjatywy i uczestnicząc w nich osobiście, np. w Dniach Lubawy. Wszystkie te działania zyskały uznanie Zarządu Województwa, który uhonorował prezesa Dariusza Sapińskiego Odznaką Honorową za Zasługi dla Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.