01.05.2020/10:18

Prezes Rossmanna: Liczba klientów w drogeriach spadła o połowę

Marek Maruszak, prezes Rossmann Polska, uważa, że aplikacje i zakupy online mogą być solidną dźwignią w tradycyjnym handlu. Zapowiada też mobilną ofensywę - podaje businessinsider.com.pl.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

5 komentarzy

 • Barbara 24.02.2021

  Szkoda !!!! ZOstawic sklepy !!!!! Nic nie zastąpi tradycyjnej sprzedaży !!!
  Elektronika też może paść !!!!
  Bzdura tylko e- commerce ! Choć tez korzystam .

  Jak te głupki ciągle przed kompem mamy siedzieć ?

 • Asia12132 02.05.2020

  Gracjan... Co ciekawe, mieszkając w Niemczech skąd wywodzi się Rossmann, w żadnej drogeria nie spotkałam ochroniarza. Nieufność do Polaków? Chem.

 • Iga 02.05.2020

  I bardzo dobrze że spada , coraz więcej wszystkiego w waszych sklepach a coraz mniej kosmetyków to w końcu jest drogeria czy nie ? Poza tym w dobie epidemii wolałabym kupić i odebrać np. w paczkomacie a nie w sklepie bo co to mi daje i tak się wtedy stykam z ludźmi,bezsens totalny ...

 • Jolie 01.05.2020

  Panie Maruszak , to i tak dobrze . Cięzkie czasy dopiero idą bo wreszcie ludzie zaczna Wam patrzeć na ręce. Związki zawodowe już niebawem w firmie a także społeczni inspektorzy pracy. Koniec z niszczeniem zdrowia ludzi, wyrzucaniem na bruk i nepotyzmem.

 • Gracjan 01.05.2020

  I jeszcze liczba klientów będzie spadać. Dopóki ochroniarzami będą emerytowani klawisze, którzy klientów drogerii traktują jak potencjalnych przestępców, sytuacja może się tylko pogarszać. Zachowują się nagannie, komentują - często w niewybredny sposób - zakupy dokonane przez klientów. Nikt z personelu nie reaguje. Może przydałoby się szkolenie i zakres obowiązków dla tej grupy pracowników?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.