23.12.2019/18:00

Prezes UOKiK Marek Niechciał podał się do dymisji

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów złożył dymisję z pełnionej funkcji. Do czasu powołania następcy będzie pełnił obowiązki.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Bakbar 26.12.2019

  Do Stop komunie pisowskiej
  Co ty za bzdury piszesz ? Ja jestem z Nowoczesnej , tu PIS nie ma znaczenia , tu chodzi o normalność , żeby polska gospodarka mogła się rozwijać . Ale jak widzę tobie jako zwolennikowi PO ( Partii Obrażonych ) jest to nie na rękę bo ludzie dali wam kopa w dupę .

 • Stop komunie pisowskiej 25.12.2019

  @ Bakbar Czy trolle pisowskie muszą nawet Święta.zatruwać innym Państwo kolesi z dążeniem do dyktatury lepszego sortu to mamy teraz za pisu. I pis niszczy systematycznie Polskę, polską gospodarkę i polską demokrację.

 • Bakbar 24.12.2019

  w końcu UOKiK zaczął pełnić swoje funkcje w końcu co niektórym co już myśleli że Polska to taki raj gdzie wszystko można załatwić zrobił zimny prysznic bo wcześniej myślenie raczej w kategorii wszystko można a jakby co to przecież Koledzy z Urzędu Ochrony Kolegów i Koleżanek są po naszej stronie.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.