16.09.2021/12:08

Procter&Gamble rozszerza współpracę z ID Logistics

Procter&Gamble, producent z branży kosmetycznej i środków higieny osobistej, wzmacnia partnerstwo z firmą ID Logistics w Chile. Dotychczasowy zakres współpracy w zakresie usług co-packingu został poszerzony o zarządzanie obsługą magazynową i kompletowanie zamówień.

Zespół ID Logistics odpowiadał za zarządzanie procesami co-packingu Procter&Gamble w Chile od 2020 roku. W związku z dynamicznym rozwojem działalności, w ramach outsourcingu, lider branży kosmetycznej i środków higieny osobistej zdecydował się przekazać operatorowi także obsługę procesów magazynowych.

Zespół 86 pracowników magazynu w Macul (region Santiago) zapewnia odbiór i magazynowanie palet, kompletowanie zamówień oraz wysyłkę towarów do firm z sektora handlu detalicznego w całym kraju. W obiekcie o łącznej powierzchni 21 tys. mkw. składowanych jest ponad 20 tys. palet, a obsługiwany asortyment obejmuje 1200 referencji produktów FMCG. Każdego dnia wyjeżdża stąd średnio 15 samochodów ciężarowych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także