27.03.2020/17:19

Producenci żywności do Jarosława Kaczyńskiego: To jak planowa eksterminacja całej branży

Długotrwała utrata miejsc pracy przez co najmniej 15 000 osób oraz bankructwa tysięcy polskich firm – takie skutki może mieć przyjęcie „Ustawy o promocji prozdrowotnych wyborów konsumentów”. Aby nie dopuścić do tego scenariusza, dziewięć największych organizacji pracodawców z branży produkcji i przetwórstwa żywności – sektora strategicznego dla zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego Polaków – wystosowało apel do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego oraz do szefów klubów parlamentarnych.

Limit 8 bezpłatnych artykułów w miesiącu został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Konrad 30.03.2020

  wszyscy płaczą, że służba zdrowia ma za mało pieniędzy ale jak trzeba coś dołożyć i to z pożytkiem dla konsumenta to już histeria! Trzeba faktycznie walczyć o interesy dużych koncernów napojowych bo to dla nas jest najważniejsze a zdrowie Polaków?

 • Ada 30.03.2020

  Popieram patriotyzm konsumencki - trzeba wspierać polskich producentów, szczególnie w okresie recesji!

 • Bob 29.03.2020

  Biedni właściciele firm z listy najbogatszych . Brawo Jarek, nie ulegaj im.

 • Pracownik 29.03.2020

  W okresie koniunktury właściciele wielkich firm robią wiele aby płacić mniejsze podatki i są OSTATNI do podnoszenia wynagrodzeń pracownikom, często trzeba odejść z firmy aby dostać podwyzke. W okresie dekoniunktury jako PIERWSI wyciągają rękę do Państwa , może niech najpierw sięgną do swoich kieszeni - maja z czego dołożyć aby przetrwać kilka miesięcy - po prostu mniej zarobią - zwłaszcza Ci z listy 100 najbogatszych Polaków. Chciwość nie ma granic.

 • GrzegorzE 28.03.2020

  Cała ta banda polityków zna się na gospodarce, jak niewidomy na strzelaniu z karabinu snajperskiego. Wszystkich do jednego wora, kamień i do stawu, a szczególnie Pislam

 • Halina 27.03.2020

  Nie poniżajcie się przed Jarkiem, o prostu nie głosujcie na Dudę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.